Program Guide for this week

20 April 2019 Saturday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Zengin ve Yoksul

    00:00 - 02:55
  • Yabanci Sinema

    02:55 - 05:40
  • Zengin ve Yoksul

    05:40 - 09:00
  • ATV Hafta Sonu Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister - Ozel Bolum

    10:00 - 11:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    11:00 - 14:15
  • Yerli Dizi - Tekrar

    14:15 - 15:45
  • Yerli Dizi - Tekrar

    15:45 - 19:30
  • Yerli Dizi - Tekrar

    19:30 - 21:30
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    21:30 - 23:00
  • Cumartesi Suprizi

    00:00 - 03:00
  • Lezzet Akademisi

    03:00 - 05:00
  • Carpisma

    05:00 - 08:45
  • Hafta Sonu Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show

    10:00 - 13:30
  • Lezzet Akademisi

    13:30 - 15:10
  • Cumartesi Surprizi

    15:10 - 17:00
  • Hafta Sonu Ana Haber

    17:00 - 18:30
  • Guldur Guldur Show

    18:28 - 21:03
  • Gulperi - Tekrar

    21:03 - 22:27
  • Magazin D Cumartesi

    00:00 - 03:00
  • Arda'nin Mutfagi

    03:00 - 04:00
  • Yabanci Sinema

    04:00 - 05:45
  • Zalim Istanbul

    05:45 - 08:45
  • Kanal D Haber Hafta Sonu

    08:45 - 09:45
  • Ikizler Memo - Can

    09:45 - 14:15
  • Cok Guzel Hareketler 2

    14:15 - 16:30
  • Yerli Sinema

    16:30 - 17:00
  • Ikizler Memo - Can

    17:00 - 18:45
  • Ikizler Memo - Can

    18:45 - 21:00
  • Ikizler Memo - Can - Tekrar

    21:00 - 23:30
  • Ilker Karagoz ile Calar Saat Hafta Sonu

    00:00 - 1:15
  • Memet Ozer ile Mutfakta

    01:15 - 02:15
  • Dunya Avucunuzda

    02:15 - 03:15
  • Bir Aile Hikayesi

    03:15 - 06:00
  • Yasak Elma

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    09:00 - 10:00
  • Bir Aile Hikayesi

    10:00 - 13:45
  • Yerli Dizi - Tekrar

    13:45 - 15:30
  • Yerli Dizi - Tekrar

    15:30 - 17:30
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    17:30 - 19:30
  • Bir Aile Hikayesi

    19:30 - 21:28
  • Bir Aile Hikayesi

    21:28 - 23:20
  • Kizim

    00:00 - 02:30
  • Jet Sosyete

    02:30 - 05:00
  • Survivor Panoroma Hafta Sonu

    05:00 - 07:15
  • Cem Yilmaz - Fundamentals

    07:15 - 10:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    10:00 - 14:15
  • Survivor Ekstra

    14:15 - 16:00
  • Eser Yenenler Gece Modu

    16:00 - 17:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    17:00 - 19:45
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    19:45 - 22:30