Program Guide for this week

20 March 2019 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ileTatli Sert

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma - Yerli Dizi

    03:00 - 05:20
  • Esra Erol'da

    05:20 - 08:45
  • Atv Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Sen Anlat Karadeniz

    09:45 - 14:18
  • Muge Anli ileTatli Sert

    14:18 - 16:34
  • Esra Erol'da

    16:34 - 18:40
  • Sen Anlat Karadeniz

    18:40 - 21:26
  • Sen Anlat Karadeniz

    21:26 - 23:30
  • Gulperi - 16. Bolum

    00:00 - 02:00
  • Gelin Evi

    02:00 - 04:00
  • Zahide Yetis

    04:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Guldur Guldur Show

    09:45 - 12:28
  • Lezzet Akademisi

    12:28 - 14:04
  • Zahide Yetis'le

    14:04 - 17:09
  • Show Ana Haber

    17:09 - 18:30
  • Guldur Guldur Show

    18:30 - 20:18
  • Cukur - Tekrar Yayini

    20:18 - 22:42
  • Muge ve Gulsen'le 2.Sayfa

    00:00 - 01:15
  • Gelinim Mutfakta

    01:15 - 05:00
  • Arka Sokaklar

    05:00 - 08:45
  • Buket Aydin'la Kanal D Haber

    08:45 - 09:45
  • Cocuklar Duymasin

    09:45 - 13:50
  • Abbas Guclu ile Buyuk Oyun

    13:50 - 15:15
  • Yuzlesme-Tekrar

    15:15 - 17:00
  • Cocuklar Duymasin

    17:00 - 19:30
  • Cocuklar Duymasin

    19:30 - 22:00
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 01:15
  • Sevkat Yerimdar

    01:15 - 05:30
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    05:30 - 09:00
  • Fatih Portakal ile FOX Ana Haber

    9:00 - 09:45
  • Yaparsin Askim

    09:45 - 14:16
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    14:16 - 16:03
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    16:03 - 18:08
  • FOX Ana Haber

    18:08 - 18:53
  • Yaparsin Askim

    18:53 - 21:44
  • Refika ile Oze Donus

    21:44 - 22:49
  • Oynat Bakalim

    00:00 - 01:00
  • Gel Konusalim

    01:00 - 04:00
  • Oynat Bakalim

    04:00 - 05:30
  • Survivor Panorama

    05:30 - 06:45
  • Yemekteyiz

    06:45 - 09:45
  • Jet Sosyete

    09:45 - 12:30
  • Kizim

    12:30 - 14:50
  • Yemekteyiz

    14:50 - 16:15
  • Gel Konusalim

    16:15 - 17:00
  • Survivor Turkiye Yunanistan

    17:00 - 19:58
  • Survivor Turkiye Yunanistan

    19:58 - 22:56