Program Guide for this week

19 October 2019 Saturday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Canevim

    00:00 - 03:00
  • Guven Bana

    03:00 - 05:25
  • Kimse Bilmez

    05:25 - 09:00
  • Hafta Sonu atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Buz Devri 5

    10:00 - 11:50
  • Tai Chi Dovuscusu

    11:50 - 13:55
  • Tai Chi Dovuscusu

    13:55 - 17:00
  • Kanatsiz Kuslar

    17:00 - 19:00
  • ATV'de Hafta Sonu

    19:00 - 23:55
  • Cumartesi Surprizi

    00:00 - 03:00
  • Turgay Basyayla ile Lezzet Yolculugu

    03:00 - 05:30
  • Yeni Gelin

    05:30 - 08:45
  • Hafta Sonu Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show

    10:00 - 14:15
  • Cumartesi Surprizi

    14:15 - 15:30
  • Turgay Basyayla ile Lezzet Yolculugu

    15:30 - 17:00
  • Hafta Sonu Ana Haber

    17:00 - 18:30
  • Guldur Guldur Show

    18:28 - 21:03
  • Guldur Guldur Show

    21:03 - 22:27
  • Magazin D Cumartesi

    00:00 - 03:00
  • Arda ile Omuz Omuza

    03:00 - 05:15
  • Afili Ask

    05:15 - 09:00
  • Kanal D Haber Hafta Sonu

    09:00 - 10:00
  • Cok Guzel Hareketler 2

    10:00 - 11:00
  • Tarafsiz Bolge

    11:00 - 14:15
  • Kobra Takibi

    14:15 - 15:15
  • Kanal D Haber Hafta Sonu

    15:15 - 17:00
  • Benimle Soyle

    17:00 - 20:30
  • Benimle Soyle

    20:30 - 23:00
  • Calar Saat Hafta Sonu

    00:00 - 01:15
  • Hayat Sensin

    01:15 - 02:15
  • 25 Litre

    02:15 - 03:30
  • Bir Aile Hikayesi

    03:30 - 06:15
  • Yerli Sinema

    06:15 - 09:00
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    09:00 - 10:00
  • Sosyetik Gelin

    10:00 - 12:30
  • Yaparsin Askim

    12:30 - 14:15
  • Her Yerde Sen

    14:30 - 17:30
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    17:30 - 19:30
  • Yaparsin Askim

    19:30 - 21:28
  • Yaparsin Askim

    21:28 - 23:20
  • Komedi Turkiye

    00:00 - 03:00
  • Turev le Surpriz Mutfak

    03:00 - 04:00
  • Para Bende

    04:00 - 05:00
  • 8x8

    05:00 - 06:30
  • Bilginiz Olsun

    06:30 - 07:15
  • Bana Baba Dedi

    07:15 - 08:00
  • Sonsuz Ask

    08:00 - 10:00
  • Komedi Turkiye

    10:00 - 14:15
  • Kick Box

    14:15 - 15:30
  • Yerli Sinema

    15:30 - 16:45
  • Yerli Sinema

    16:45 - 17:30
  • Oynat Bakalim

    17:30 - 22:30