Program Guide for this week

19 September 2019 Thursday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Sen Anlat Karadeniz

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 05:30
  • Hercai

    05:30 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Guven Bana

    10:00 - 12:44
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    12:44 - 15:02
  • Esra Erol'da

    15:02 - 17:08
  • Sansimi Seveyim

    17:08 - 18:34
  • Sansimi Seveyim

    18:34 - 20:00
  • Guven Bana

    20:00 - 22:29
  • Ask Laftan Anlamaz

    00:00 - 02:45
  • Kuaforum Sensin

    02:45 - 06:00
  • Yeni Gelin

    06:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Fi

    10:00 - 11:04
  • Guldur Guldur

    11:04 - 14:05
  • Zahide Yetis'le

    14:05 - 15:05
  • Damat Bayildi

    15:05 - 16:42
  • Show Ana Haber

    16:42 - 18:03
  • Guldur Guldur Show

    18:03 - 21:13
  • Guldur Guldur Show

    21:13 - 22:54
  • Muge ve Gulsenle 2.Sayfa

    00:00 - 00:45
  • AFili Ask

    00:45 - 05:45
  • Ask-i Memnu

    05:45 - 07:15
  • Yarali Kuslar

    07:15 - 09:00
  • Buket Aydinla Kanal D Haber

    09:00 - 10:00
  • Carkifelek

    10:00 - 12:45
  • Benimle Soyle

    12:45 - 13:15
  • Afili Ask

    13:15 - 17:00
  • Hababam Sinifi Tatilde

    17:00 - 18:43
  • Hababam Sinifi Tatilde

    18:43 - 20:28
  • Ikizler Memocan - Tekrar Yayin

    20:28 - 21:15
  • Cocuklar Duymasin - Tekrar Yayin

    21:15 - 23:30
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Yasak Elma

    00:45 - 02:45
  • Her Yerde Sen

    02:45 - 06:00
  • Yaparsin Askim

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Yaparsin Askim

    10:00 - 12:16
  • Badem Sekeri

    12:6 - 14:00
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    14:00 - 15:28
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    15:28 - 17:03
  • Fox Ana Haber

    17:03 - 17:47
  • Mucize Doktor

    17:47 - 19:40
  • Mucize Doktor

    19:40 - 21:33
  • Dunya Avucunuzda

    21:33 - 22:47
  • Gel Yazin Konusalim

    00:00 - 03:15
  • Gule Gule Oturun

    03:15 - 06:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    06:00 - 07:30
  • Cok Guzel Hareketler Bunlar

    07:30 - 09:00
  • Oynat Bakalim

    09:00 - 10:00
  • Ikimizin Yerine

    10:00 - 12:15
  • Cakallarla Dans 4

    12:15 - 14:15
  • Emre Dorman ile Aklimdaki Sorular

    14:15 - 15:45
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    15:45 - 17:00
  • Cakallarla Dans

    17:00 - 18:26
  • Cakallarla Dans

    18:26 - 19:55
  • Oynat Bakalim

    19:55 - 20:30
  • Gunaydin Doktor

    20:30 - 22:00
  • 8'de Bugun

    22:00 - 23:45