Program Guide for this week

19 June 2019 Wednesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol da

    06:20 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister- Ozel Bolum

    10:00 - 11:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    11:00 - 14:20
  • Son Durak

    14:20 - 15:20
  • Esra Erol'da

    15:20 - 18:41
  • Kim Milyoner Olmak Ister- Ozel Bolum

    18:41 - 20:20
  • Kimse Bilmez

    20:20 - 22:40
  • Kendine Iyi Bak

    00:00 - 02:00
  • Turgay Basyayla ile Lezzet Yolculugu

    02:00 - 02:45
  • Kuaforum Sensin

    02:45 - 06:00
  • Yeni Gelin

    06:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show

    10:00 - 13:30
  • Ask Sana Benzer

    13:30 - 15:45
  • Turk Sinemasi

    15:45 - 17:30
  • Turgay Basyayla ile Lezzet Yolculugu

    17:30 - 18:15
  • Show Ana Haber

    18:15 - 19:15
  • Guldur Guldur

    19:15 - 20:40
  • Hirsiz Var

    20:40 - 01:30
  • Muge ve Gulsenle 2.sayfa

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 05:45
  • Yarali Kuslar

    05:45 - 06:45
  • Ask-i Memnu

    06:45 - 08:45
  • Buket Aydinla Kanal D Haber

    08:45 - 10:00
  • Afilli Ask

    10:00 - 12:45
  • Afilli Ask

    12:45 - 15:15
  • Galip Dervis

    15:15 - 16:20
  • Poyraz Karayel

    16:20 - 19:12
  • Afilli Ask

    19:12 - 21:24
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:15
  • Sevkat Yerimdar

    02:15 - 04:00
  • Her Yerde Sen

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topal la Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • The Taste Turkiye

    10:00 - 12:15
  • Her yerde Sen

    12:15 - 14:45
  • The Taste Turkiye

    14:45 - 18:41
  • Turk Filmi-Ayla

    18:41 - 20:25
  • Turk Filmi-Ayla

    20:25 - 22:09
  • Gel Konusalim

    00:00 - 01:00
  • Survivor Panorama

    01:00 - 03:30
  • Gercegin Pesinde

    03:30 - 05:45
  • Yemekteyiz

    05:45 - 10:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    10:00 - 14:15
  • Yemekteyiz

    14:15 - 17:00
  • Survivor

    17:00 - 19:35
  • Survivor

    19:35 - 22:09