Program Guide for this week

18 October 2019 Friday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Sen Anlat Karadeniz

    00:00 - 03:00
  • Atv Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 05:30
  • Bir Zamanlar Cukurova

    05:30 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Hercai

    10:00 - 14:17
  • Muge AnlI ile Tatli Sert

    14:17 - 16:42
  • Esra Erol'la

    16:42 - 18:45
  • Hercai

    18:45 - 21:24
  • Hercai

    21:24 - 23:19
  • Kendine Iyi Bak

    00:00 - 02:00
  • Ask Laftan Anlamaz

    02:00 - 02:45
  • Kuaforum Sensin

    02:45 - 06:00
  • Yeni Gelin

    06:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show

    10:00 - 11:18
  • Gel Hemserim

    11:18 - 12:00
  • Guldur Guldur Show

    12:00 - 13:19
  • Zahide Yetis'le

    13:19 - 15:16
  • Damat Bayildi

    15:16 - 16:28
  • Show Ana Haber

    16:28 - 17:49
  • Guldur Guldur Show

    17:49 - 19:34
  • Guldur Guldur Show

    19:34 - 21:22
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    00:00 - 02:30
  • Afili Ask

    02:30 - 05:15
  • Aski memnu

    05:15 - 07:15
  • Yarali Kuslar

    07:15 - 09:00
  • Kanal D Haber

    09:00 - 10:00
  • Son Ultimatom

    10:00 - 12:30
  • Son Ultimatom

    12:30 - 14:30
  • Kobra Takibi

    14:30 - 16:00
  • Gelinim Mutfakta

    16:00 - 17:00
  • Arka Sokaklar

    17:00 - 19:26
  • Arka Sokaklar

    19:26 - 21:59
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Yasak Elma

    00:45 - 03:45
  • Sevkat Yerimdar

    03:45 - 06:00
  • Her Yerde Sen

    06:00 - 09:00
  • FOX Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Her Yerde Sen

    10:00 - 13:48
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:48 - 14:49
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    14:49 - 16:19
  • Fatih Portakal'la Fox Ana Haber

    16:19 - 17:04
  • Her Yerde Sen

    17:04 - 19:31
  • Her Yerde Sen

    19:31 - 22:03
  • Gel Konusalim

    00:00 - 03:15
  • Gule Gule oturun

    03:15 - 05:15
  • Bugun Dugunumuz Var

    05:15 - 07:30
  • Cok Guzel Hareketler Bunlar

    07:30 - 09:00
  • Oynat Bakalim

    09:00 - 10:00
  • Sonsuz Ask

    10:00 - 12:15
  • Tatlim Tatlim

    12:15 - 14:15
  • Emre Dorman ile Aklimdaki Sorular

    14:15 - 15:30
  • Sonsuz Ask

    15:30 - 17:00
  • Muslum - Yerli Film

    17:00 - 19:07
  • Muslum - Yerli Film

    19:07 - 21:18