Program Guide for this week

18 April 2019 Thursday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • ATV Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol'da

    06:20 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Bir Zamanlar Cukurova

    10:00 - 13:57
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:57 - 16:13
  • Esra Erol'da

    16:13 - 18:18
  • Bir Zamanlar Cukurova

    18:18 - 20:52
  • Bir Zamanlar Cukurova

    20:52 - 23:32
  • Kuaforum Sensin

    00:00 - 03:00
  • Gelin Evi

    03:00 - 05:00
  • Zahide Yetis'le

    05:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Carpisma -Yeni Bolum

    10:00 - 14:18
  • Zahide Yetis'le

    14:18 - 17:13
  • Show Ana Haber

    17:13 - 18:35
  • Carpisma

    18:35 - 20:59
  • Carpisma

    20:59 - 23:28
  • Muge ve Gulsen'le 2. Sayfa

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Yarali Kuslar

    06:00 - 07:00
  • Arka Sokaklar

    07:00 - 08:45
  • Kanal D Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Cocuklar Duymasin

    09:45 - 14:15
  • Zalim Istanbul

    14:15 - 16:30
  • Gelinim Mutfakta

    16:30 - 17:00
  • Cocuklar Duymasin

    17:00 - 19:35
  • Cocuklar Duymasin

    19:35 - 22:11
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 02:15
  • Yasak Elma

    02:15 - 03:45
  • Bir Aile Hikayesi

    03:45 - 06:00
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Bizim Hikaye

    10:00 - 13:15
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:15 - 15:02
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    15:02 - 17:07
  • Fox Ana Haber

    17:07 - 17:53
  • Bizim Hikaye

    17:53 - 19:49
  • Bizim Hikaye

    19:49 - 21:53
  • Memet Ozer ile Mutfakta

    21:53 - 22:36
  • Gel Konusalim

    00:00 - 01:00
  • Survivor Panorama

    01:00 - 03:30
  • Gercegin Pesinde

    03:30 - 05:45
  • Yemekteyiz

    05:45 - 10:00
  • Jet Sosyete

    10:00 - 12:30
  • Kizim

    12:30 - 14:45
  • Emre Dorman ile Aklimdaki Sorular

    14:45 - 15:30
  • Yemekteyiz

    15:30 - 17:00
  • Jet Sosyete

    17:00 - 19:04
  • Jet Sosyete

    19:04 - 21:13