Program Guide for this week

18 March 2019 Monday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 03:00
  • ATV Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Beni Birakma

    04:00 - 06:20
  • Esra Erol'da

    6:20 - 8:45
  • Atv Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister?

    10:00 - 12:20
  • Kim Milyoner Olmak Ister?

    12:20 - 14:18
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    14:18 - 16:34
  • Esra Erol'da

    16:34 - 18:40
  • Kim Milyoner Olmak Ister?

    18:40 - 21:57
  • Yerli Dizi - Tekrar

    21:57 - 22:40
  • Kendine iyi Bak

    00:00 - 02:00
  • Yeni Gelin

    02:00 - 04:00
  • Gelin Evi

    04:00 - 05:00
  • Zahide Yetis'le

    05:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Cukur-Yeni Bolum

    09:45 - 14:16
  • Zahide Yetis'le

    14:16 - 16:56
  • Show Ana Haber

    16:56 - 18:18
  • Cukur - Yeni Bolum

    18:18 - 20:39
  • Cukur - Yeni Bolum

    20:39 - 23:00
  • Binbir Gece

    00:00 - 2:15
  • Muge ve Gulsen'le 2.Sayfa

    02:15 - 3:30
  • Gelinim Mutfakta

    3:30 - 5:30
  • Yeni Bir Ben

    5:30 - 6:45
  • Arka Sokaklar

    6:45 - 08:45
  • Kanal D Ana Haber

    08:45 - 9:45
  • Yerli Film- Babamin Ceketi

    9:45 - 10:55
  • Yerli Film- Sarikamis cocuklari

    10:55 - 13:35
  • Yuzlesme -Tekrar

    13:35 - 15:10
  • Gelinim Mutfakta

    15:10 - 17:00
  • Yerli Film- Babamin Ceketi

    17:00 - 18:43
  • Yerli Film- Babamin Ceketi

    18:43 - 20:26
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 03:00
  • Bizim Hikaye

    03:00 - 06:30
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:30 - 08:45
  • Fatih Portakal ile FOX Ana Haber

    08:45 - 09:45
  • Yasak Elma-Yeni Bolum

    09:45 - 14:16
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    14:16 - 16:02
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    16:02 - 17:59
  • Fatih Portakal ile FOX Ana Haber

    17:59 - 18:45
  • Yasak Elma

    18:45 - 21:02
  • Yasak Elma

    21:02 - 23:19
  • Gel Konusalim

    00:00 - 01:30
  • Oynat Bakalim

    1:30 - 3:30
  • Survivor Panaroma/CANLI

    3:30 - 5:30
  • Yemekteyiz

    5:30 - 08:45
  • Survivor Turkiye-Yunanistan Panoroma

    08:45 - 14:15
  • Yemekteyiz

    14:15 - 17:00
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    17:00 - 20:22
  • Survivor Turkiye - Yunanistan

    20:22 - 23:45