Program Guide for this week

17 September 2019 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatlisert

    00:00 - 03:00
  • Sen Anlat Karadeniz

    03:00 - 06:20
  • Esra Erol da

    06:20 - 09:00
  • ATV Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kimse Bilmez

    10:00 - 12:20
  • En Zayif Halka

    12:20 - 14:17
  • Muge Anli ile Tatlisert

    14:17 - 16:32
  • Esra Erol da

    16:32 - 18:38
  • Kimse Bilmez

    18:38 - 21:05
  • Kimse Bilmez

    21:05 - 23:26
  • Iliski Durumu Karisik

    00:00 - 02:15
  • Kuaforum Sensin

    02:15 - 06:00
  • Damat Bayildi

    06:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Kuzey Yildizi Ilk Ask

    10:00 - 14:30
  • Zahide Yetis'le

    14:30 - 16:37
  • Show Ana Haber

    16:37 - 18:00
  • Hababam Sinifi

    18:00 - 19:36
  • Kuzey Yildizi Ilk Ask

    19:36 - 21:23
  • Kuzey Yildizi Ilk Ask

    21:23 - 23:14
  • Muge Ve Gulsenle 2. Sayfa

    00:00 - 02:15
  • Gelinim Mutfakta

    02:15 - 06:00
  • Ask-i Memnu

    06:00 - 07:00
  • Yarali Kuslar

    07:00 - 09:00
  • Kanal D Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kaptan Amerika: Kis Askeri

    10:00 - 14:15
  • Zalim Istanbul Tekrar Yayin

    14:15 - 17:00
  • Gelinim Mutfakta

    17:00 - 19:30
  • Kucuk Aga

    19:30 - 21:15
  • Cocuklar Duymasin

    21:15 - 23:30
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:45 - 02:45
  • Yasak Elma

    02:45 - 04:00
  • Temizlik Benim Isim

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topalla Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Gulbin Tosun ile Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Yaparsin Askim

    10:00 - 14:16
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    14:16 - 16:03
  • Zuhal Topal'la

    16:03 - 17:38
  • Fox Ana Haber

    17:38 - 18:24
  • Yaparsin Askim

    18:24 - 21:00
  • Ayla - Yerli Film

    21:00 - 23:03
  • Gel Konusalim

    00:00 - 03:00
  • Ailecek Sansliyiz

    03:00 - 06:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    06:00 - 10:00
  • Master Chef Turkiye

    10:00 - 14:15
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    14:15 - 16:30
  • Ailecek Sansliyiz

    16:30 - 18:00
  • Gel Konusalim

    18:00 - 20:00
  • Oynat Bakalim

    20:00 - 21:00
  • Gunaydin Doktor

    21:00 - 22:00
  • 8'de Bugun

    22:00 - 23:45