Program Guide for this week

16 February 2019 Saturday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    00:00 - 02:00
  • Yabanci Sinema

    02:00 - 04:00
  • Bir Zamanlar Cukurova

    04:00 - 08:00
  • Hafta Sonu ATV Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister? - Ozel Bolum

    09:00 - 10:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister?

    10:00 - 13:15
  • Yerli Film

    13:15 - 15:45
  • Kim Milyoner Olmak Ister

    15:45 - 17:15
  • Ask ve Mavi

    17:15 - 19:30
  • Cumartesi Suprizi

    00:00 - 03:00
  • Gulperi-Tekrar

    03:00 - 04:00
  • Lezzet Akademisi

    04:00 - 07:45
  • Hafta Sonu Ana Haber

    07:45 - 09:00
  • Guldur Guldur Show

    09:00 - 12:45
  • Lezzet Akademisi

    12:45 - 14:30
  • Cumartesi Surprizi

    14:30 - 17:00
  • Hafta Sonu Ana Haber

    17:00 - 18:30
  • Guldur Guldur Show

    18:28 - 21:03
  • Lezzet Akademisi

    21:03 - 22:27
  • Magazin D Cumartesi

    00:00 - 02:00
  • Arda'nin Mutfagi

    02:00 - 02:45
  • Cok Guzel Hareketler 2-Tekrar

    02:45 - 05:00
  • Kelime Oyunu-Yeni Bolum

    05:00 - 07:45
  • Kanal D Haber Hafta Sonu

    07:45 - 08:45
  • Ikizler Memo-Can

    08:45 - 13:30
  • Yabanci Film

    13:30 - 15:30
  • Ayhan Sicimoglu ile Renkler

    15:30 - 17:15
  • Ikizler Memo-Can

    17:15 - 18:30
  • Ikizler Memo-Can

    18:30 - 23:30
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    00:00 - 02:00
  • Vurgun-Tekrar

    02:00 - 03:45
  • Bizim Hikaye

    03:45 - 06:00
  • Yasak Elma

    06:00 - 08:00
  • Gulbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu

    08:00 - 9:00
  • Vurgun-Tekrar

    09:00 - 13:10
  • Yerli Film-Ilk Bulusma

    13:10 - 16:46
  • Fox Ana Haber Hafta Sonu

    16:46 - 17:32
  • Yerli Film-Ilk Bulusma

    17:32 - 19:30
  • Yerli Film-Ilk Bulusma

    19:30 - 21:28
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    21:28 - 22:13
  • Kizim-Tekrar

    00:00 - 02:30
  • Jet Sosyete-Tekrar

    02:30 - 05:00
  • Survivor Panorama Hafta Sonu/Canli

    05:00 - 07:30
  • Yerli Sinema-Hayat Opucugu

    07:30 - 09:00
  • Survivor Turkiye-Yunanistan /Yeni Bolum

    09:00 - 13:15
  • Yerli Sinema-Hayat Opucugu

    13:15 - 15:15
  • Survivor Panorama Hafta Sonu/Tekrar

    15:15 - 17:15
  • Survivor Turkiye-Yunanistan

    17:15 - 19:45
  • Survivor Turkiye-Yunanistan

    19:45 - 22:15