Program Guide for this week

15 February 2019 Friday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 02:00
  • Atv Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma - 200. Bolum

    03:00 - 05:20
  • Esra Erol'da

    05:20 - 08:00
  • Atv Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Yabanci Sinema

    09:00 - 11:35
  • Yabanci Sinema

    11:35 - 13:20
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:29 - 15:46
  • Esra Erol'da

    15:46 - 17:47
  • Eskiya Dunya'ya Hukumdar Olmaz - Tekrar

    17:47 - 19:49
  • Sen Anlat Karadeniz - Tekrar

    19:49 - 22:13
  • Yeni Gelin

    00:00 - 03:00
  • Gelin evi

    03:00 - 04:00
  • Zahide Yetis'le

    04:00 - 07:45
  • Show Ana Haber

    07:45 - 9:00
  • Gulperi -Yeni Bolum

    09:00 - 10:50
  • Gulperi -Yeni Bolum

    10:50 - 13:16
  • Zahide Yetis'le

    13:16 - 16:16
  • Show TV Ana Haber

    16:16 - 17:38
  • Gulperi - Yeni Bolum

    17:38 - 20:18
  • Gulperi - Yeni Bolum

    20:18 - 22:59
  • Muge ve Gusenle 2.sayfa

    00:00 - 01:15
  • Gelinim Mutfakta

    01:15 - 05:45
  • Arka Sokaklar

    5:45 - 7:45
  • Kanal D Ana Haber

    7:45 - 8:45
  • Arka Sokaklar

    8:45 - 13:28
  • Yabanci Film

    13:28 - 12:45
  • Yabanci Film

    12:45 - 15:30
  • Gelinim Mutfakta

    15:30 - 17:00
  • Arka Sokaklar

    17:00 - 19:29
  • Arka Sokaklar

    19:29 - 21:59
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 03:00
  • Yasak Elma -Tekrar

    03:00 - 04:30
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    04:30 - 08:00
  • Fatih Portakal ile Fox Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Yaparsin Askim

    09:00 - 13:19
  • Vurgun-Tekrar

    13:19 - 15:00
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:24 - 15:09
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    15:09 - 17:16
  • Fox Ana Haber

    17:16 - 18:02
  • Yaparsin Askim

    18:02 - 21:10
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    21:10 - 21:54
  • Oynat Bakalim

    00:00 - 02:30
  • Survivor Panaroma

    02:30 - 04:45
  • Yemekteyiz

    04:45 - 07:45
  • Oynat Bakalim

    07:45 - 09:00
  • Kizim-Yeni Bolum

    09:00 - 12:25
  • Eser Yenenler Show

    12:25 - 14:30
  • Yemekteyiz

    14:30 - 16:10
  • Gel Konusalim

    16:10 - 17:00
  • Kizim - Yeni Bolum

    17:00 - 19:05
  • Kizim - Yeni Bolum

    19:05 - 21:11
  • Eser Yenenler Show

    21:11 - 22:59