Program Guide for this week

14 October 2019 Monday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Sen Anlat Karadeniz

    00:00 - 03:00
  • ATV Gun Ortasi

    03:00 - 04:00
  • Garfield 2

    04:00 - 05:30
  • Hercai

    05:30 - 09:00
  • Atv Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Kim Milyoner Olmak Ister?

    10:00 - 14:18
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    14:18 - 16:35
  • Esra Erol'la

    16:35 - 18:38
  • Kim Milyoner Olmak Ister?

    18:38 - 21:48
  • Dizi TV

    21:48 - 22:31
  • Ask Laftan Anlamaz

    00:00 - 02:45
  • Kuaforum Sensin

    02:45 - 06:00
  • Damat Bayildi

    06:00 - 08:45
  • Show Ana Haber

    08:45 - 10:00
  • Guldur Guldur Show - Tekrar

    10:00 - 12:15
  • Aile Arasinda - Yerli Film

    12:15 - 14:27
  • Zahide Yetis'le

    14:27 - 16:43
  • Show Ana Haber

    16:43 - 18:05
  • Guldur Guldur Show - Tekrar

    18:05 - 19:48
  • Guldur Guldur Show - Tekrar

    19:48 - 21:30
  • Banker Bilo

    21:30 - 22:48
  • Magazin D Yaz

    00:00 - 02:45
  • Iki Yalanci

    02:45 - 05:45
  • Yarali Kuslar

    05:45 - 07:00
  • Aski Memnu

    07:00 - 09:00
  • Kanal D Haber

    09:00 - 10:00
  • Yasamak Guzel Sey

    10:00 - 12:15
  • Belgesel

    12:15 - 14:30
  • Yasamak Guzel Sey

    14:30 - 16:00
  • Poyraz Karayel

    16:00 - 17:00
  • Asli Gibidir - Yerli Film

    17:00 - 18:32
  • Asli Gibidir - Yerli Film

    18:32 - 20:05
  • Kanal D Canli Yayin Akisi

    20:05 - 23:59
  • Calar Saat

    00:00 - 00:45
  • Yasak Elma

    00:45 - 04:00
  • Temizlik Benim Isim

    04:00 - 06:00
  • Zuhal Topalla Sofrada

    06:00 - 09:00
  • Fox Ana Haber

    09:00 - 10:00
  • Yerli Sinema

    10:00 - 12:18
  • Yasak Elma

    12:18 - 12:55
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    12:55 - 14:42
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    14:42 - 16:55
  • Fox Ana Haber

    16:55 - 17:40
  • Yasak Elma

    17:40 - 19:51
  • Yasak Elma

    19:51 - 21:59
  • Dunya Avucunuzda

    21:59 - 22:47
  • Gel Konusalim

    00:00 - 03:15
  • Ailecek Sansliyiz

    03:15 - 06:00
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    06:00 - 10:00
  • Master Chef Turkiye

    10:00 - 14:15
  • Ailecek Sansliyiz

    14:15 - 16:30
  • Seda Sayan ile Yemekteyiz

    16:30 - 18:00
  • Oynat Bakalim

    18:00 - 21:00
  • Gunaydin Doktor

    21:00 - 22:00
  • 8'de Bugun

    22:00 - 23:45