Program Guide for this week

14 February 2019 Thursday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    00:00 - 02:00
  • ATV Gun Ortasi

    02:00 - 03:00
  • Beni Birakma

    03:00 - 05:20
  • Esra Erol'da

    05:20 - 08:00
  • Atv Ana Haber

    08:00 - 08:45
  • Bir Zamanlar Cukurova 20.Bolum

    08:45 - 13:17
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:17 - 15:32
  • Esra Erol'da

    15:32 - 17:35
  • Bir Zamanlar Cukurova 20.Bolum

    17:35 - 20:14
  • Bir Zamanlar Cukurova 20.Bolum

    20:14 - 22:56
  • Gulperi

    00:00 - 03:00
  • Gelin Evi

    02:00 - 04:00
  • Zahide Yetis'le

    04:00 - 07:45
  • Show Ana Haber

    07:45 - 09:00
  • Carpisma -Yeni Bolum

    09:00 - 13:30
  • Zahide Yetis'le

    13:17 - 16:19
  • Show Ana Haber

    16:19 - 17:41
  • Carpisma -Yeni Bolum

    17:41 - 19:59
  • Carpisma -Yeni Bolum

    19:59 - 22:20
  • Muge ve Gulsen'le 2.Sayfa

    00:00 - 02:45
  • Gelinim Mutfakta

    02:45 - 05:00
  • Arka Sokaklar

    05:00 - 07:45
  • Kanal D Ana Haber

    07:45 - 8:45
  • Cok Guzel Hareketler 2

    08:45 - 11:45
  • Yabanci Film

    11:45 - 13:15
  • Yabanci Film

    13:15 - 15:15
  • Muhtesem Ikili-Tekrar

    15:15 - 16:40
  • Cocuklar Duymasin-Tekrar

    16:40 - 19:00
  • Kavak Yelleri

    19:00 - 19:40
  • Hayat Saglikli Guzel

    19:40 - 20:00
  • Fatih Citlak ile Huzur Vakti

    20:00 - 22:10
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 03:00
  • Sevkat Yerimdar

    03:00 - 05:30
  • Vurgun-Yeni Dizi 1.Bolum

    05:30 - 06:30
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    06:30 - 08:00
  • Fox Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Bizim Hikaye -Yeni Bolum

    09:00 - 12:33
  • Mehmet Ozer ile Mutfakta

    12:33 - 13:17
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    13:16 - 15:01
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    15:01 - 17:11
  • Fox Ana Haber

    17:11 - 17:58
  • Bizim Hikaye -Yeni Bolum

    17:58 - 20:08
  • Bizim Hikaye -Yeni Bolum

    20:08 - 22:18
  • Gel Konusalim

    00:00 - 01:45
  • Jet Sosyete

    01:45 - 03:00
  • Survivor Panaroma canli

    03:00 - 05:30
  • Yemekteyiz-Yeni Bolum

    05:30 - 08:00
  • Oynat Bakalim

    08:00 - 09:00
  • Yerli Film-AliBaba ve Yedi Cuceler

    09:00 - 11:20
  • Kizim

    11:20 - 13:45
  • Yemekteyiz

    13:45 - 15:30
  • Emre Dorman ile Aklimdaki Sorular

    15:30 - 17:00
  • Yerli Film

    17:00 - 19:10
  • Yerli Film

    19:10 - 20:50