Program Guide for this week

12 February 2019 Tuesday 6:00 EST 3:00 PST 3:00 CST
  • DFH 1
  • DFH 2
  • DFH 3
  • DFH 4
  • DFH 5
  • 0:00
  • 0:30
  • 1:00
  • 1:30
  • 2:00
  • 2:30
  • 3:00
  • 3:30
  • 4:00
  • 4:30
  • 5:00
  • 5:30
  • 6:00
  • 6:30
  • 7:00
  • 7:30
  • 8:00
  • 8:30
  • 9:00
  • 9:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • ATV Gun Ortasi

    00:00 - 00:30
  • Beni Birakma

    00:30 - 02:30
  • Esra Erol'da

    02:30 - 7:45
  • Atv Ana Haber

    7:45 - 9:00
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    09:00 - 12:30
  • Sen Anlat Karadeniz 37.Bolum

    12:30 - 13:16
  • Muge Anli ile Tatli Sert

    13:16 - 15:40
  • Esra Erol'da

    15:40 - 18:00
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    18:00 - 20:22
  • Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz

    20:22 - 23:00
  • Pelin Karahan'la Nefis Tarifler

    00:00 - 02:00
  • Gelin Evi

    02:00 - 5:00
  • Zahide Yetis'le

    5:00 - 7:45
  • Show Ana Haber

    07:45 - 9:00
  • Yabanci Film

    9:00 - 12:30
  • Yerli Film-Yok Artik

    12:30 - 13:16
  • Zahide Yetis'le

    13:16 - 17:30
  • Show Tv Ana Haber Bulteni

    17:30 - 18:15
  • Yerli Film-Yok Artik

    18:15 - 20:43
  • Cukur -Tekrar Yayin

    20:43 - 22:15
  • Muge ve Gulsen'le 2.sayfa

    00:00 - 02:00
  • Gelinim Mutfakta

    02:00 - 04:00
  • Arka Sokaklar

    04:00 - 07:45
  • Kanal D Ana Haber

    07:45 - 08:45
  • Muhtesem Ikili

    08:45 - 11:15
  • Yabanci Film

    11:15 - 13:05
  • Yabanci Film

    13:05 - 17:00
  • Muhtesem Ikili

    17:00 - 19:15
  • Muhtesem Ikili

    19:15 - 21:30
  • Cagla ile Yeni Bir Gun

    00:00 - 3:00
  • Kadin-Tekrar

    03:00 - 5:30
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    05:30 - 08:00
  • Fox Ana Haber

    08:00 - 09:00
  • Kadin

    09:00 - 13:00
  • Cagla Ile Yeni Bir Gun

    13:00 - 15:45
  • Zuhal Topal'la Sofrada

    15:45 - 17:45
  • Fox Ana Haber

    17:45 - 18:45
  • Kadin

    18:45 - 20:55
  • Kadin

    20:55 - 23:15
  • Gel Konusalim

    00:00 - 02:00
  • Kizim

    2:00 - 5:00
  • Yemekteyiz

    5:00 - 8:15
  • Oynat Bakalim

    8:15 - 9:15
  • Survivor Turkiye-Yunanistan

    9:15 - 13:20
  • Yemekteyiz

    13:20 - 16:00
  • Gel Konusalim

    16:00 - 17:00
  • Survivor Turkiye-Yunanistan

    17:00 - 19:01
  • Survivor Turkiye-Yunanistan

    19:01 - 20:25