DFH Network Inc.

(Direct-From-Home)

1998 yılında Laguna Hills, California’da kurulmuştur. Türk televizyon ve radyo kanallarını, DTH (Direct-To-Home) sistemi ile uydu üzerinden Amerika’da yıllardır yayınlamaktadır.

DFH Network Inc., Türk kanallarını abonelik sistemi ile Amerika’nın her bölgesinde, Türkçe konuşulan evlere ulaştıran ilk digital yayın kurumudur.

DFH, uydu aracılığıyla yayınladığı 10 televizyon, 2 radyo kanalı ve IP (İnternet) aracılığıyla yayınladığ 29 televizyon kanalından oluşan Türkçe yayınları ile, izleyiciye geniş haber bültenleri, yerli diziler, ev hanımlarına yönelik programlar, talk showlar, tartışma programları ve eğlence programlarını izleme olanağı sunmaktadır.

DFH, Türkiye’nin önde gelen kanallarının Avrupa yayınlarını Amerika’da Türkçe konuşulan evlere taşırken yıllardır yapmış olduğu tekrar yayınları ile Avrupa ile Amerika; Batı Amerika ile Doğu Amerika arasındaki saat farkını olabilecek en doğru şekilde kapatmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda, tekrar yayınlarında uzun süreli reklam kuşaklarını en aza indirmektedir.